Чи відбирати контрольну порцію перед видачею страв на групи

20 квітня 2018
1838
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи обовʼязково перед видачею страв з харчоблоку дошкільного закладу на групи відбирати контрольну порцію?

Відповідь

Ні, не обовʼязково.

Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах передбачає відбирати добові проби кожної страви в об’ємі порцій для дітей молодшої вікової групи.

Ці проби страв зберігають у холодильнику за температури + 4…+8 °С протягом доби до закінчення аналогічного прийому їжі наступного дня.

Також необхідно відбирати не більше однієї порції кожної страви меню-вимоги, аби сестра медична чи особа, яка відповідає за організацію харчування, зняла пробу страви (п. 1.22 та п. 1.24 гл. 1 Інструкції).

З відповідей «Післясмак вебінару з організації харчування в закладі дошкільної освіти» Ольги ЧИКАЛО,
головного спеціаліст відділу дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Зауважте!

Щоб проглянути запис вебінар «Як організувати харчування в дошкільному закладі — не теорія, а практика», достатньо лиш зареєструватися

Е-журнал «Медична сестра дошкільного закладу» можна читати безплатно 3 дні, взявши демо-доступ

Взяти демо-доступ до журналу і читати безплатно 3 дні

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати