text
Педрада

Чи може музичний керівник піти у відпустку на 56 днів

  • 17 травня 2018
  • 1508

Запитання

У яких випадках музичному керівнику закладу дошкільної освіти надається щорічна основна відпустка тривалістю 56 календарних днів?

Відповідь

Читайте за темою в електронному журналі

Тривалість щорічної основної відпустки музичних керівників дитячих ясел-садків, дитячих садків (у тому числі інтернатного типу), дитячих ясел — 42 календарні дні. Це передбачено пунктом 1 розділу I «Дошкільні навчальні заклади» Порядку № 346.

Щорічна основна відпустка тривалістю 56 календарних днів надається музичним керівникам дошкільних закладів загального типу:

  • коли вони обслуговують групи, в яких не менш як 50% дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку
  • коли в цих закладах укомплектовано не менш як 50% таких груп.

Детальніше — в журналі «Музичний керівник». Щоб читати журнал безплатно, візьміть демодоступ на 3 дні.  

Статті за темою в журналі «Музичний керівник»
Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Зареєструймо наші взаємини!

І я Вам подарую цілий світ освіти:
  • допомагатиму розв’язати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

Портал «Педрада»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Реєстрація за хвилину!