Чи може музкерівник виконувати обов’язки вихователя

15 червня 2018
2007
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи може музичний керівник закладу дошкільної освіти тимчасово виконувати обов’язки вихователя, якщо влітку «не добирає» необхідне педагогічне навантаження?

Відповідь

Відповідь — так.

Відповідно до статті 32 Кодексу законів про працю України про зміну трудових відносин працівник має бути попереджений роботодавцем не пізніше ніж за два місяці.

Під час оздоровчого періоду музичний керівник має відпрацювати норму годин, встановлену при тарифікації, виконуючи інші види організаційно-педагогічної роботи.

Детальніше про виконання музкерівником обов’язків інших педагогів ЗДО — у журналі «Музичний керівник»

За матеріалом Антоніни Клименко, начальника управління соціально-економічного захисту
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати