Чи можна встановлювати доплату за науковий ступінь кандидата педагогічних наук завучу в ЗЗСО?

14 листопада 2018
397
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна встановлювати доплату завучу, який викладає, за науковий ступінь кандидата педагогічних наук в ЗЗСО?

Відповідь

Керівник навчального закладу має право встановити доплату працівникам за науковий ступінь кандидата наук у граничному розмірі 15% від посадового окладу. Доплати нараховуються тим працівникам, діяльність за профілем яких збігається з їхнім науковим ступенем.

⇒ Директору школи — відпустка, його заступникові — доплата

⇒ Доплата за класне керівництво

⇒ Яка зарплата у завуча, який вчителює

Відповідність наукового ступеня профілю діяльності працівника визначає керівник закладу.

Доплати передбачені абзацом «г» підпункту 3 пункту 3 постанови Кабміну № 1298 від 30.08.2002 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Така ж норма передбачена абзацом «г» підпункту 3 пункту 4 наказу МОН № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».