Чи долучати до особових справ подяки та грамоти

27 січня 2022
4675
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна зберігати в особових справах копії подяк і грамот?

Відповідь

СКАЧАТИ Чек-ліст документів особової справи

Роботодавець не повинен зберігати копії грамот і подяк працівникам.

Урочисто оголосіть про нагородження працівника грамотою, подякою (ст. 144 КЗпП). Видайте йому оригінал грамоти, подяки. Копію не робіть. Якщо відтак складатимете подання про підвищення або нагородження, вам знадобиться не текст чи копія грамоти, а реквізити документа-підстави для нагородження.

До особових справ долучайте копії документів про заохочення, нагородження, преміювання. Це копії наказів (розпоряджень, указів) про: