Що то за корпоративний дошкільний навчальний заклад

21 грудня 2016
2282
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Запитання

Відповідь

Поняття «корпоративний дошкільний навчальний заклад» зустрічається у проекті Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту». Його нещодавно Міністерство освіти і науки України оприлюднило для громадського обговорення.

Змінами до Закону України «Про дошкільну освіту» передбачають урегулювати механізми створення дошкільних навчальних закладів різних форм власності і підпорядкування, аби забезпечити дошкільною освітою дітей відповідно до потреб.

У проекті також установлено, щоби дошкільні навчальні заклади могли бути як зі статусом юридичної особи, так і без нього.

Статтю 15 «Статус дошкільного навчального закладу» Закону України «Про дошкільну освіту» пропонують доповнити новою частиною п’ятою, в якій і подане тлумачення:

Статус корпоративного

має дошкільний навчальний заклад, заснований кількома суб’єктами господарювання, юридичними та/або фізичними особами-підприємцями (у тому числі органами місцевого самоврядування, громадянами та громадськими організаціями) на основі договору укладеного на засадах державно-приватного партнерства