Форма первинної облікової документації № 086-1/о

27 серпня 2020
5572
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно проходити медогляд для школи?

Відповідь

Запитання для батьків вихованців про вакцину

Згідно з наказом МОН та МОЗ, кожного року школярі повинні проходити медогляд. Це стосується не лише учнів, а й тих дітей, які лише йдуть у перший клас.

«Через пандемію коронавірусу порядок проходження медогляду змінили. Якщо раніше школярі повинні були отримати довідку форми 086/о, пройшовши огляд у вузьких спеціалістів, то тепер достатньо лише записатися на консультацію до сімейного лікаря»,- зазначають у МОЗ.

Форма первинної облікової документації № 086-1/о

Форма первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» — документ, який видають батькам (іншим законним представникам дитини) на руки після проведеного щорічного медичного огляду.

Де зберігається облікова документація № 086-1/о у закладі освіти

Довідку учня подають медичному працівникові навчального закладу.

Форма довідки школяра та інструкція щодо її заповнення затверджені наказом МОЗ «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» від 16.08.2010 № 682.

Медичну довідку заповнюють на кожного школяра, який пройшов медичний огляд. Дані огляду вносять також до амбулаторної карти хворого чи історії розвитку дитини.