Облік навчальних досягнень тимчасово переміщених учнів: чи вписувати у Класні журнали

23 квітня 2022
890
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Тимчасово переміщених учнів, що планують повертатися на навчання до попереднього закладу загальної середньої освіти, вписувати до Класних журналів чи вести для них окремі?

Відповідь

Тимчасово переміщені: чи записувати до Алфавітної книги

Облік навчальних досягнень учнів можна здійснювати як у Класному журналі відповідного класу, так і в окремому журналі. Це питання має бути врегульоване рішенням керівника (наказом), яке він приймає в межах гарантованої державою академічної, організаційної, фінансової і кадрової автономії закладів освіти (ст. 23 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII).

Звертаємо увагу, що ведення окремого обліку тимчасово переміщених учнів за місцем їх перебування (навчання) визначає наказ МОН «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та організації освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»).

На ваші запитання відповідає Олена Святенко, заступник директора департаменту — начальник управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України

Джерело: стаття журналу Заступник директора школи