Хто розробляє інструкцію з охорони праці для завідувача дошкільного закладу

15 березня 2017
1188
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Хто розроблює та затверджує інструкцію з охорони праці для завідувача дошкільного навчального закладу?

Відповідь

Інструкції з охорони праці розроблюють для:

  • виду робіт
  • професії.

Такий висновок можна зробити з пункту 1.2 Положення про розробку інструкцій з охорони праці, затвердженого наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 29.01.1998 № 9.

А оскільки завідувач (директор) дошкільного навчального закладу — це посада, тому інструкцію з охорони праці для нього розробляти не потрібно.

Натомість у посадовій інструкції завідувача ДНЗ передбачають блок з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Типові інструкції з охорони праці для педагогічних працівників не розроблені, але їх легко створювати за шаблонами в КОЗА-Онлайн.